Выніковасць выступлення
вучняў ДУА “Ваверская сярэдняя школа” на раённых прадметных алімпіядах
Год навучання |
Вучэбны прадмет |
Клас |
Прозвішча ўдзельніка |
Дыплом |
Прозвішча настаўніка |
2009/2010 |
інфарматыка |
8 |
Камянецкая Наталля |
ІІІ |
Грыгаровіч Г.С. |
2010/2011 |
руская мова |
9 А |
Кудраўская Кацярына |
ІІІ |
Адамчук В.В. |
працоўнае навучанне |
8 |
Хмялеўскі Яўгеній |
ІІІ |
Табала К.В. |
|
бел.мова |
9А |
Кудраўская Кацярына |
ІІІ |
Кудраўская Т.А. |
|
бел.мова |
11 |
Лысова Марыя |
ІІІ |
Кудраўская Т.А. |
|
2011/2012 |
руская мова |
6 |
Аляхновіч Антон |
ІІІ |
Сепцілка В.М. |
бел.мова |
6 |
Рулько Павел |
ІІ |
Адамчук В.В./Іодка І.З. |
|
матэматыка |
6 |
Серафіновіч Таццяна |
ІІІ |
Гайдукевіч Г.С. |
|
працоўнае навучанне |
8 |
Баборык Іван |
ІІІ |
Маляўка Я.У. |
|
2012/2013 |
бел.мова |
11 |
Кудраўская Кацярына |
ІІІ |
Пышынская Г.Б. /Кудраўская Т.А. |
працоўнае навучанне |
8 |
Баборык Антон |
ІІІ |
Маляўка Я.У. |
|
працоўнае навучанне |
7 |
Рулько Павел |
ІІІ |
Маляўка Я.У. |
|
2013/2014 |
працоўнае навучанне |
8 |
Рулько Павел |
ІІІ |
Маляўка Я.У. |
2016/2017 |
гісторыя |
11 |
Аляхновіч Антон |
ІІ |
Шабельскі А.С. |
2016/2017 |
гісторыя |
11 |
Аляхновіч Антон |
ІІІ (абласная алімпіяда) |
Шабельскі А.С. |
2016/2017 |
інфарматыка |
8 |
Мяцеліца Уладзіслаў |
ІІІ |
Грыгаровіч Г.С. |
2016/2017 |
гісторыя |
8 |
Шабельская Дар’я |
ІІ |
Шабельскі А.С. |
2016/2017 |
грамадазнаўства |
9 |
Бартось Валерыя |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
2017/2018 |
грамадазнаўства |
10 |
Бартось Валерыя |
ІІ |
Шабельскі А.С. |
гісторыя |
10 |
Дарошка Андрэй |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
матэматыка |
6 |
Скавінскі Вадзім |
ІІ |
Іодка С.Т. |
|
грамадазнаўства |
9 |
Касцюк Ілона |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
грамадазнаўства |
9 |
Іодка Юлія |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
2018/2019 |
грамадазнаўства |
11 |
Бартось Валерыя |
ІІ |
Шабельскі А.С. |
грамадазнаўства |
10 |
Касцюк Ілона |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
гісторыя |
11 |
Дарошка Андрэй |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
Бел.мова |
10 |
Іодка Юлія |
ІІІ |
Кудраўская Т.А. |
|
гісторыя |
7 |
Скавінскі Вадзім |
ІІ |
Шабельскі А.С. |
|
гісторыя |
7 |
Лышчык Ева |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
2019/2020 |
хімія |
11 |
Іодка Юлія |
ІІ |
Вадэйка М.П. |
фізічная культура |
11 |
Лескевіч Іван |
ІІІ |
Костылеў С.У. |
|
2020/2021 |
працоўнае навучанне |
9 |
Лескевіч Міхаіл |
ІІІ |
Маляўка Я.У. |
грамадазнаўства |
11 |
Петрушэвіч Паліна |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
гісторыя |
9 (за 11 клас) |
Скавінскі Вадзім |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
фізічная культура |
9 |
Станкевіч Вадзім |
ІІІ |
Костылеў С.У. |
|
грамадазнаўства |
9 |
Скавінскі Вадзім |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |
|
грамадазнаўства |
9 |
Скавінскі Вадзім |
ІІІ (абласная алімпіяда) |
Шабельскі А.С. |
|
2021/2022
|
фізічная культура |
8 |
Мятеліца Дмітрый |
ІІІ |
Костылеў С.У. |
фізічная культура |
10 |
Станкевіч Вадзім |
ІІІ |
Костылеў С.У. |
|
грамадазнаўства |
9 |
Свістунова Лізавета |
ІІІ |
Шабельскі А.С. |